Tiktokta Live Nasıl Açılır

tiktoktaunicornkactljpg_8802_21

Tiktokta Live Nasıl Açılır?

Tiktok, son zamanların en favori sosyal paylaşım platformlarından biri olarak hayatımızda yer alıyor. Özellikle gençler tarafından hem eğlenmek hem de para kazanmak için kullanılan bu uygulama sayesinde gerçekten güzel kazançlar elde edilebiliyor. Bunu kısa yoldan yapabilmek için de hemen hemen herkes Tiktok takipçi satın al seçenekleri ile Bayigram firmasının ayrıcalıklarında yararlanıyor.

Tiktok üzerinden para kazanabilmek için uyulması gereken bazı hususlar bulunmakta. Bu hususlardan ilki de Live yani ”Canlı Yayın” özelliği hakkında. Eğer Tiktok kullanıyorsanız ve hesabınız belirli bir takipçi sayısının altında ise o zaman bazı özellikler yer almadığını fark etmişsinizdir. Buna Canlı yayın yani diğer bir değişle Live özelliği de dahil. Takipçi sayısı binin üzerinde olmayan kişilerin canlı yayın açma yetkisi bulunmamakta ve uygulamada da bu özellik yer almamaktadır.

Tiktokta Canlı Yayın Açmak İçin Ne Gerekli?

Bu platform üzerinden canlı yayın açabilmek için öncelikle takipçi sayınızın 1000 ve üzeri olması gerektiğini söyleyebiliriz. Sayı ideal ve talep edilen tutara geldiğinde ise Live özelliğini aşağıdaki gibi açabilirsiniz:

  • İlk olarak Tiktok uygulamasını açın ve kişisel hesabınıza giriş yapın.
  • Arkasından ekranın alt kısmına bulunan “ + “ simgesine tıklayın.
  • Buna tıkladıktan sonra kaydetme kısmının yanında bulunan Canlı ya da Live seçeneğine basın.
  • Canlı yayına geçmeden evvel, yayınınız için uygun başlığı seçerek yazın ve onay verdikten sonra da canlı yayına geçiş yapın.

Tiktok Misafir İsteği Nasıl Alınır?

Tiktok’ta yapılan canlı yayın esnasında gelen misafir davetleri de bu yayınlara ayrı bir hareket katmakta ve izlenme sayılarını yükseltebilmektedir. Yayınınıza gelen misafir isteklerini almak için yapmanız gereken;

  • Ekranın sol alt köşesinde yer alan sonsuzluk işareti yani simgesine dokunmaktır.
  • Daha sonra karşınıza çıkan alandan istediğiniz kullanıcının ismini seçebilir ve onu yayınınıza alabilirsiniz.

Tiktok’ta Takipçi Nasıl Kazanılır?

Tiktok’ta takipçi kazanabilmek için hesabınızın saygınlık kazanması gerekmektedir. Çok takipçisi olan hesaplar her zaman daha fazla insanın dikkatini çeker, bu yüzden siz de Tiktok takipçi satın al seçeneği ile bu konuda avantaj sağlayabilirsiniz. Bunun için en kaliteli hizmetler veren Bayigram sitesine; https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/ adresi ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.