Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Saç Kurutma Makinesi ve Güncel Fiyatları

En iyi saç kurutma makineleri mantıken düşünecek olursak profesyonel amaçla üretilen saç kurutma makineleridir. Fakat bu profesyonel makineler ve saç kurutma makinesi fiyatları açısından uzman olmayan kullanıcılar çok deneyimli değillerdir.

Bu makalede siz okuyucularımıza profesyonel olarak saç şekillendirmek ve hızlı saç kurutma maksadıyla  kullanılan en iyi saç kurutma makinelerinden bahsedeceğiz.

En iyi saç kurutma makinesi hangisidir sorusunu ayrıntılı bir şekilde açıklık sağlayacak ve saç kurutma makinesi tavsiyeleri ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

saç kurutma makinesi tavsiye

Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri

Saç kurutma makinesi seçiminde yol gösteren bilgiler vermeye başlamadan hemen önce vakti sınırlı olanlar için doğrudan ve bu anlamda pişman olmayacakları profesyonel saç kurutma makinesi tavsiyeleri yapmak istedik.
Bu listede yer alan ürünler kullanıcıları tarafından ve  memnuniyet oranı yüksek markalar arasından seçilmiştir bununla birlikte  fiyat fayda dengesi de gözetilerek hazırlanmıştır. İyi bir saç kurutma makinesi almayı herkes çok isteyeceği için, saç şekillendirmek isteyecek olan veya hızlı saç kurutmak isteyecekler için pişman olmadan alacakları marka modeller şöyle sıralanabilir:

En İyi Saç Kurutma Makinesi Modelleri

  • TURBOBELLA ion9000 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (299TL)

    Turbobella içeriğine bakılınca  hem 2700 Watt ile piyasadaki en güçlü saç kurutma makinesi olması sebebinden hem de Türkiye’de imal edilmesiyle fiyat olarak da en ekonomik profesyonel saç kurutma makinesi olduğu için listemizin en tepesinde bulunmak en çok onun hakkıdır diyebiliriz. Ayrıca ionizer özellikli Turbobella satış sonrası destek konusunda da %100 müşteri memnuniyeti sağladığından bu tarz ürünlerde tercih listesinde en üst sıraya yazılması gereken saç kurutma makinesi.
  • DYSON Supersonic Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (3000 TL)

    Amerika’dan bir çok ülkeye ithal edilen Dyson Supersonic saptan motorlu harika tasarımı ile geleneksel ya da sıradanlaşmış saç kurutma makinelerinin arasından sıyrılıyor. Yüksek kaliteli materyalden üretimi sağlanan  bu teknoloji harikası cihazın tek negatif yönü 3 bin lira civarındaki fiyatı.
  • PARLUX 3800 Profesyonel Saç Kurutma Makinesi (1000 TL)

    İtalyan saç kurutma makineleri kuaför dünyasında ciddi anlamda önem taşımış ve halen de çok önemli yere sahip olan markalardır. Uzun yıllardır boyunca süregelen profesyonel saç kurutma makineleri üreten Parlux de hala bir çok kuaförün tercihi olmaya devam ettiğini bilmekteyiz. Son derece kaliteli ve  yine son derece uzun ömürlü olan bu cihazlar son yıllarda euro kurundaki  yükseliş nedeniyle 1000 liranın üzerinde satılarak piyasadaki yerini alıyor.

profesyonel saç kurutma makinesi

Profesyonel Saç Kurutma Makineleri Nasıl Alınır?

Profesyonel saç kurutma makineleri her türden malın satıldığı genel sanal mağazalarda ve teknoloji sitelerinde maalesef bulunmuyor. Bu ürünler sadece kuaför ve güzellik sektörüne özel satış yapan toptancılarda ve bu toptancıların sitelerinde bulunuyor.
Piyasa da profesyonel görünümlü olan ama profesyonel olmayan bir çok marka ve model bulunuyor. Fritöz, ütü üreten elektrikli ev aletleri üreticileri profesyonel görünümlü saç kurutma makinelerini profesyonel saç kurutma makinesi gibi pazarlama stratejisi izleyebiliyorlar.
Aynı zamanda Çin’den ithal bir çok amatör saç kurutma makinesi de profesyonel saç kurutma makinesi gibi satılmaya çalışılabiliyor. Eğer profesyonel saç kurutma makinesi markaları hakkında bilginiz kısıtlı ise macera aramayıp tavsiyede bulunduğumuz markaları tercih edebilirsiniz.
Peki profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları ne kadar?

saç kurutma makinesi fiyatları

Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Profesyonel saç kurutma makinesi fiyatları da, ürün satın alırken bir derecede rehberlik yapabiliyor. Mesela piyasada 250 liranın altında profesyonel saç kurutma makinesi bulmak mümkün değil. Bu fiyatın altında kalan marka ve modelleri direk basit saç kurutucular olarak görmek doğru bir tavır olur.

Dyson superonic gibi fiyatı 3 bin liralara ulaşan saç kurutma makineleri de mevcut. Ancak her pahalı makine profesyonel performansa sahip diyemeyiz. Bir çok marka profesyonel görünümlü modellerini 300-400 lira gibi rakamlara satabiliyor.

Piyasadaki en güçlü performans 2700 watt ile Turbobella ion9000 olmasına rağmen bu cihaz fiyat olarak 300 lira civarında yani rakiplerinden çok daha uygun fiyata satılmakta. Yani en pahalısı en iyisidir mantığı saç kurutma makinesi tercihinde her zaman geçerli olmuyor.
Ancak en azından ucuz makineleri elemek için elimizde basit bir fiyat sınırı bulunmakta.

profesyonel saç kurutma makinesi

Hangi Saç Kurutma Makinesi Markaları Profesyoneldir?

Eğer amacınız sadece saç kurutmak ise ve çabuk kuruyan saçlarınız mevcut ise basit saç kurutucu alma yoluna gidilebilir. Basit saç kurutucuları fiyat olarak oldukça avantajlıdır.
Eğer kısa saçlıysanız, saçlarınız kolay kuruyorsa sizin için en ideali ucuz bir saç kurutma makinesi almaktır.
Ancak zor kuruyan saçlar için ve saç şekillendirmek için profesyonel saç kurutma makinesi kesinlikle ihtiyaçtır.
Eğer profesyonel saç kurutma makinesine ihtiyacınız varsa, Turbobella, Dyson Parlux, Ceriotti, Elchim gibi profesyonel markaları tercih edebilirsiniz.

turbobella kuaför saç kurutma makinesi

Kuaför Saç Kurutma Makineleri Kaç Watt Olmalı?

En iyi fön makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Piyasada satılan en güçlü saç kurutma makinesi 2700 watt gücündeki Turbobella ion9000’dir.

Bir çok makine üzerinde yazan 3000-4000-5000 gibi rakamlar kullanıcıları yanıltmak amacıyla yazılmaktadır. Bu ürünler model numaralarını sanki watt gücü gibi göstererek tüketicilerin gözlerini boyamaya çalışırlar.
En iyi saç kurutma makineleri elbette kuaförler kullanırlar. Kuaför saç kurutma makineleri kuaför toptancılarında satılan kuaförlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel saç kurutma makineleridir.
Amatör saç kurutucular makine belli bir ısıya ulaştığında motoru korumak için kendilerini kapatırlar. Kuaför saç kurutma makineleri ise saatlerce çalışmak ve saç kurutma çekmek için tasarlanmış profesyonel ürünlerdir.
Kuaförlerde fritöz, ütü üreten markaların saç kurutma makinelerini asla göremezsiniz. Çünkü kuaförler profesyonel ürünleri tercih ederler. Bu makalede de size muhtemelen daha önce duymadığınız kuaför tipi saç kurutma makinesi markalarından da bahsettik.

Profesyonel Saç Kurutma Makinesi Yorumları

Saç kurutma makinesi hakkında yorum yapan pek çok kişi aslında birden çok makine kullanmadığı için sadece kendi kısıtlı deneyimine göre yorum yapmaktadır.

Çevreden edinilen yorumların çok da geçerli olmadığını dikkate almak gerekiyor. Çünkü sadece bir kaç marka kullanmış kullanıcıların yorumları aslında çok doğru olmayabiliyor.

Bu nedenle yazımızda size sektörde önde gelen markalardan da bahsedip model önerilerinde de bulunarak en iyi saç kurutma makinesine ulaşabilmeniz için yardımcı olmaya çalıştık.

 

Bir cevap yazın