Netflix Platformunda Popülerliğini Koruyan The Witcher Dizisi

Netflix Platformunda Popülerliğini Koruyan The Witcher Dizisi

The Wştcher isimli dizi, 2 sezona ait olan ve Netflix platformunda yer almakta olan orijinal Netflix dizisidir. Fantezi drama türünde yer almakta olan The Witcher, 20 Aralık 2019 tarihinde yayımlanmıştır. Dizinin 2.sezonu ise 17 Aralık 2021 tarihinde platform üzerinden seyirciye sunulmuştur. Toplamda 16 bölümü olan The Witcher dizisinin 3.sezonunun da yayımlanacağı izi ile ilgili haberler arasında yer alıyor. Netflix platformunun orijinal dizisi olan The Witcher, izleyiciler arasında %93 oranında bir beğeni oranı yakalamıştır. The Witcher dizisinin kadrosunda Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Joey Batey gibi ve daha birçok ismi kadroda bulunduruyor. The Witcher dizisi Amerikan yapımına ait olan bir dizidir. Andrzej Sapkowski tarafından yazılmış olan aynı adlı eserden uyarlanan bir dizi serisidir. Fantastik türler arasında da yer alan dizinin asıl dili İngilizce dilidir. Netflix platformu üzerinden ise dizinin farklı dillere çevirisi yapılmış ve altyazılı versiyonu da izleyiciye sunulmuştur.

The Witcher Dizisinin Konusu Nedir

Amerika Birleşik Devletleri ve Polonya’da çekimleri gerçekleştirilen dizinin konusu oldukça fantastik bir konudur. The Witcher’in hikayesinde yüzyıllardan beri bir arada yaşamakta olan insanlar, cüceler ve elfler arasında zamanında yaşanmış olan barış bir gün son bulur. Bu barışın son bulması ile ırklar arası yaşanacak bir savaş patlak verir.The Witcher olarak ün salan ve oldukça acımasız olan bir suikastçi vardır. Geralt of Rivia adında bulunan bu suiskastçi, vaat edilmiş olan çocuğun doğumunu beklemektedir. Doğacak olan bu çocuk dünyanın tüm dengesini en başından en sonuna kadar değiştirecek olan bir bebektir. Oldukça yüksek bir güce sahip olacak olan bu bebek dünyayı, savaşları ve barışları nasıl etkileyeceği de dizi içerisinde konu olarak alınmıştır.

The Witcher Dizisine Nereden Erişim Sağlanabilir

Orijinal Netflix platformu dizisi olan The Witcher dizisine de platform üzerinden erişim sağlamak oldukça kolay bir seçenek olacaktır. Üye y da abone olunması ücretli olan bu üyeliğin sonucunda ise alternatif ve ücretsiz olan bazı internet sayfaları da vardır. Bu sayfalara ise internet üzerinden netflix ücretsiz izle ya da netflix izle gibi arama etiketleri ile erişim sağlanabilmektedir.

Bir cevap yazın