Meyer Den Açıklamalar Geldi Ailemiz Büyüyor

Meyer den Açıklamalar Geldi Ailemiz Büyüyor!

NBA Avrupa Başkan Yardımcısı Neal Meyer, BİDEV liginin büyük bir ailenin parçası olduğunu belirtti. NBA, bulunduğu yerde başladığında, NBA’nin bir parçası olmanın büyük bir onur olduğunu belirtti.

‘’Değerlerimiz takım çalışması, sportmenlik, sıkı çalışma, etik ve açık iletişimi içerir. Ayrıca müstakbel basketbolcularımızı ve katılan herkesi bilgilendirdim. 2014 yılında bu projeye başladığımızda sadece bir lig vardı. Ancak o zamandan beri 30’dan fazla farklı ülkede 111’den fazla lige ulaştık. Draft’a bağlı çocukların heyecanla bir NBA takımı seçtiğini görmek içimizi ısıtıyor. Chicago ve Golden State gibi takımların draft formalarını giydiğini görmek, seçim yapmayı daha da sevindirici hale getiriyor.

Yönetim Kurulu Üyesi Eyal Tarablus’un konuşması sürpriz bir olayla başladı. Ekranlara, Houston Rockets tarafından draft edilen Türk NBA oyuncusu Alperen bir video mesajı gösterildi. Tarablus konuşmasına başlarken basketbolu çok sevdiğini belirtti. Her hafta sonu Spor Sergi Merkezi’nde otobüse biner, maçlar için Taksim’e giderdim. Sabahtan akşama kadar tüm maç programını izleyebilmem için babam beni bu mekana bırakırdı.

O zamanlar en büyük hırsım Aytek Abi’yi bir gün canlı izlemekti. Tüm çocuklara hayallerinin peşinden gitmeleri gerektiğini söylemek isterim. Babamın basketbol takımının 8 numaralı oyuncusu Aytek Abi’ye Challenge Cup benzeri bir kupa kazandırdığı için teşekkür ederim. Basketbol takımında 8 numara olma hayalimi gerçekleştirebilmem için babam beni her gün o salonda bırakırdı. Şimdi, peşinden koşmamız gereken yeni bir hayalimiz var.’’ Onwin giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OlaBahis | bonus veren siteler