Konteyner Modelleri Nelerdir

konteynermodellerinelerdirjpg_4289_45

Konteyner modelleri çok çeşitlidir. Hemen hemen her amaca uygun olacak şekilde konteyner üretimleri gerçekleştiriliyor. Konteyner kullanımları ucuz ve güvenlikli özellikleri sayesinde gün geçtikçe artış gösteriyor. Taşınan malların hasarsız ve güvenli bir şekilde taşınabilmesi, konaklama yapılabilmesi gibi çok çeşitli amaçlar için üretimleri gerçekleştirilmektedir. Sadece nakliye amacı için ticari ticari bir çok projede konteyner kullanılmaktadır. Yaşam konteyner modelleri barınma, konaklama, yemekhane, wc ve duş amacı içinde kullanılmaktadır. 

Konteyner satın alınırken ciddi maliyetleri olan ürünledir. Bu nedenle projeniz geçici ve kısa süreli ise sıfır konteyner almak yerine ikinci el konteyner alımı yapabilirsiniz. Çok daha ekonomik olan bu yöntem dışında ayrıca kısa süreli yada işiniz süresince konteyner kiralama da yapabilirsiniz. 

Konteyner Çeşitleri Nelerdir?

Konteyner çeşitleri; standart konteyner, üstü açılabilir konteyner, üstü açık olan konteyner, açık konteyner, platform konteyner, yaşam konteyneri, ofis konteyneri, soğutmalı konteyner, tank konteyner, dökme yük konteyner gibi çeşitlerdir. Konteyner çeşitleri kullanım amaçlarına göre farklılaşmaktadır. Kişilerin isteklerine göre üretimler gerçekleştiriliyor.

En sık kullanılan genel amaçlı olan konteyner modelleri standart olanlardır. Bu türün tüm duvarları kapalı olmaktadır. Ön ve arka kapıları mevcuttur. Standart konteyner genel kullanım için üretiliyor. Üstü açılabilir konteyner modelleri çelik yapılardan oluşuyor. Yüklenmesi zor olan yükler yüklenebiliyor. Üstü açık konteyner olan ya da branda ile örtülebilen konteyner modelleri esnek yapıları sayesinde yüklerin taşınmasında kolaylık sağlıyor.

Platform konteyner modelleri güçlü tabana sahiplerdir. Soğutmalı konteyner modelleri iç sıcaklığı kontrol edebilen modelleri olarak kişilerin karşısına çıkıyor. Gerekli enerjiler sağlayabiliyor. Tanklı konteyner sıvı ve gaz halde bulunan yüklerin taşınmasında kullanılabiliyor. Sarsıntılarda oluşabilecek çalkantıları engellemek üzere tasarlanıyor. Dökme yük konteyner özellikleri itibariyle tarım taşımalarında kullanılıyor. Hemen hemen her amaç için konteyner modelleri üretiliyor. Kişilerin isteklerine göre ölçüleri ve tasarımları farklılaşabiliyor. Amaçlara göre yeniden farklı projeler üretilebilmektedir.

İkinci El Konteyner Alanlar

Konteyneriniz var ama kullanmıyorsanız onu değerlendirebilirsiniz. Bikonteyner firması ikinci el konteyner alanlarolarak kullanılmayan tüm konteyner modellerinde değerine nakit alım yapmaktadır. Boşuna atıl halde konteyneri çürümeye terk etmek yerine en iyi fiyatla hemen satış yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet | En kolay yolu | Dijital Ajans | OlaBahis | bonus veren siteler