Bakasetas Rekor Kırmak İstiyor

Bakasetas Rekor Kırmak İstiyor

Geçen sezon Trabzonspor formasıyla çıktığı 43 maçta 9 gol 8 asist yapan Anastasios Bacasetas, çıktığı 16 maçta 6 gol 7 asist yaptı. Yunan yıldız, bordo gömlek altında rekor kırmaya hazırlanıyor. 2020-2021 sezonunun ikinci yarısında Alanyaspor’dan gelen Anastasios, geldiği günden bu yana kadrodaki en istikrarlı oyunculardan biri oldu. Geçen sezon çıktığı 43 maçta 9 gol 8 asistle oynayan yıldız oyuncu, bu sezon şimdiden kendini aşmaya hazırlanıyor. 29 yaşındaki futbolcu, çıktığı 16 maçta 6 gol atıp 7 gol attı ve şu an 13 gol kaydetti. Bakasetas günümüzde sezonun geri kalanında dört gol daha eklerse, bordo forması altında en verimli sezonunu geçirecek.

Baka-setas, kariyerinin en verimli sezonunu Alanya’da geçirdi. Yunan orta saha oyuncusu 2019-2020 sezonunda 43 maçta 14 gol ve 7 asistle oynadı. Başka bir deyişle, tecrübeli futbolcu sekiz gol daha atarsa, kariyer rekorunu bağlayacak. Yunan orta saha oyuncu yeni sezonda rekor kırmak istediğini dile getirerek her açıdan sezonun en iyi dönemini geçirmek istediğini dile getiriyor.

Carew Hapse Giriyor

Beşiktaş’ın eski golcülerinden John Carew için acil durum açıklaması gündemde. Eski siyah beyaz forvet Carew vergi kaçakçılığı iddiasıyla başı belada. Soruşturmanın ardından, Norveç savcılığı John Carew’i ağırlaştırılmış vergi kaçakçılığıyla suçladı.

Carew, 2014-17’de ağır ihmalkar vergi kaçakçılığı suçunu kabul etti. Ancak 43 yaşındaki eski futbolcu, 2017-19 yılları arasında kasten ve kasten vergi kaçırdığı iddialarına itiraz etti. Carew altı yıl hapisle karşı karşıya durumdad. Norveçlinin ayrıca 1,2 milyon avroluk beyan edilmemiş gelir ve toplam 30 milyon avroluk gizli servetle suçlandığı söyleniyor. Carew, 2004-05 sezonunda Beşiktaş formasıyla çıktığı 25 maçta 13 gol kaydetti. Cloudbet.com giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OlaBahis | bonus veren siteler